Umelecké efekty Michaela Boltona

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Michael Bolton sa narodil v New Haven v Connecticute ako Michael Bolotin. Jeho rodičia Helen (rod. Gubin) a George Bolotin sa rozviedli, keď bol veľmi mladý.


  • Michaelove prvé nahrávky boli Hard Rock. Jeho prvý album s vlastným názvom a pôvodným priezviskom Bolotin vyšiel v júni 1975 a na Billboard 200 sa umiestnil na čísle 209.


  • Michael má tri dcéry: Isu, Holly a Taryn z prvého manželstva s Maureen McGuireovou v rokoch 1975 až 1990.


  • V rokoch 1979-1980 stál pred rockovou kapelou Blackjack, čím získal svoj prvý hit Hot 100 „Love Me Tonight“, ktorý získal v roku 1979 #629. Blackjack sa raz otvoril pre Ozzyho Osbournea na turné a v roku 1983 Michael absolvoval konkurz na pozíciu hlavného speváka. s Osbourneovou bývalou kapelou Black Sabbath.
  • Začiatkom 80. rokov bol Michael bojujúcim rockovým spevákom a ženatým otcom troch detí. Aby zaplatil účty na začiatku 80. rokov, spieval rozhlasové a televízne znelky pre značky ako Dr. Pepper a Budweiser, ako aj znelku americkej armády „Buď všetko, čo môžeš byť“.


  • Jeho prvým veľkým hitom bol skladateľ a spoluautor piesne. Ako mám žiť bez teba 'pre Lauru Branigan, ktorá vyvrcholila na 12. mieste v roku 1983. O šesť rokov neskôr Michael vydal vlastnú verziu tejto piesne, ktorá sa stala jeho prvým singlom číslo 1.
  • Michaela úspešne žalovali Ronald Isley a The Isley Brothers za to, že jeho pieseň „ Láska je úžasná vec “, znelo podobne ako ten, ktorý Isleys zložili s rovnakým názvom. Získali 5,4 milióna dolárov - vtedy rekordnú cenu v prípade hudobného plagiátorstva.
  • Spolupracoval s Lady Gaga predtým, ako sa jej kariéra rozbehla pri piesni z roku 2009 ' Murder My Heart . ' Bolton vysvetlil Metro že to bol Gaga, ktorý ho prvý oslovil. Spomínal si: „Dával som si prestávku od výroby, keď mi môj manažér a značka na etikete spojili telefonicky o písaní s mladou výtvarníčkou s názvom„ Lady Gaga “, o ktorej som nikdy nepočul - ale búrili sa - povedali. že je mojou obrovskou fanúšičkou a chce so mnou písať. Nikto, koho som poznal, o nej nepočul. '
  • Michaelov hudobný klip „Jack Sparrow“ s komediálnym hip-hopovým triom Lonely Island bol tretím najsledovanejším videom na YouTube v roku 2011.
  • Michael vydal autobiografiu, Duša všetkého: Moja hudba, môj život , v januári 2013.
Vaše meno, ako by ste chceli, aby sa zobrazovalo Váš miestny názov Váš komentár pošlite svoj komentár

Komentáre

Pridajte prvý komentár ...

Viac piesňových skladieb:

B-52

Love Shack B-52

Rupaul bol vo videu pre Love Shack od lietadiel B-52. O niekoľko rokov mal sólový hit so skladbou Supermodelka.Kanye West

Všetky svetlá Kanye West

Alicia Keys, Elton John, Fergie a Rihanna spievali vo filme „All of the Lights“ od Kanyeho Westa.Ed Sheeran

Tím Ed Sheeran

Prvým singlom Eda Sheerana bola pieseň „The A Team“ o drogovo závislej prostitútke.

ooh ooh som rebel len pre kopy
Kozorožec

Medzitým Spacehog

Pieseň Spacehog „In The Meantime“ zachytáva temný záznam telefónneho šumu, ktorý je použitý na začiatku piesne.

B-52

Súkromný Idaho B-52

Vybraní B-52 si vybrali miesto svojej piesne „Private Idaho“, pretože štát mal povesť bláznivého a tajomného. Názov bol hrou na frázu „Súkromné ​​oko“.Kenny G.

Songbird Kenny G.

Kenny G inštrumentálka „Songbird“ vďačí za svoj úspech práve VH1, ktorá bola spustená o rok skôr a prehrala video na smrť.

Tipy redaktora

Tony Joe White

Rozhovory pesničkára Tonyho Joea

Spisovateľ filmov „Daždivá noc v Gruzínsku“ a „Polk Salad Annie“ vysvetľuje, ako varí svoju bažinatú skalu v Louisiane.

vkročenie do textov zóny súmraku
We Rock Rock (to Sleep): Popové hviezdy, ktoré nahrávali deti

We Rock Rock (to Sleep): Popové hviezdy, ktoré nahrali piesne pre deti v albumoch

S nástupom rocku Kindie stále viac hudobníkov objíma svoje vnútorné dieťa melódiami pre deti - tu sa pozrieme na popové hviezdy, ktoré nahrávali detské albumy.

Kráľovná

Kráľovský fakt alebo fikcia

Scaramouch, hoople a soundtrack k superhrdinovi - zistite, či nájdete skutočné príbehy o kráľovnej.

Brian Kehew: Muž za remastermi

Brian Kehew: Muž za piesňou Remasters

Brian odhalil úniky Fleetwooda Maca, Arethy Franklinovej, Elvisa Costella a stoviek ďalších umelcov na opätovné vydanie. Takto to robí.

Jim Adkins zo spoločnosti Jimmy Eat World

Jim Adkins z rozhovorov Jimmy Eat World Songwriter

Jim hovorí o vplyve skladby „The Middle“ a stromovou metaforou opisuje svoju filozofiu skladania piesní.

Colbie Caillat

Rozhovory skladateľov Colbie Caillat

Odkedy sa Colbie vymanila z MySpace s hitom „Bubbly“, stala sa špičkovou skladateľkou, dokonca vytvorila hit s Taylor Swift.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: