Chodníky od The Weeknda (vrátane Kendricka Lamara)

  • Tu sa stretáva Abel 'The Weeknd' Tesfaye s Kendrickom Lamarom. Dvojica rapuje a kríva o výchove v uličkách Toronta a Comptonu. Chodníky, na ktorých začali svoju kariéru, boli stabilnou oporou ich grindu v ich začiatkoch.


  • Tesfaye a Lamar sa prvýkrát stretli počas nahrávania filmu Drake's Opatrujte sa v roku 2011. Obaja umelci prispeli na tento album („Crew Love“ a „Buried Alive Interlude“) predtým, ako dosiahli vlastný komerčný úspech.
  • Tesfaye povedal Zane Lowemu z Beats 1, ako sa Lamar počas jedného dňa v štúdiu prechádzal po písaní svojich riekaniek.

    'Išiel by okolo. Pustil by si dosku znova a znova. Hral som mu piesne, Starboy tému, ktorú začlenil do svojho verša. Len by chodil okolo. Mali sme jedlo. Píše si svoj verš v hlave. Išiel do svojho telefónu, párkrát sa na neho pozrel, potom ho vrátil a začal chodiť. Potom v jednom momente vošiel do štúdiovej kabíny a ja som zavrel dvere a počul som, ako mu v hlave kričí verš. Bol naozaj oddaný, dá sa povedať, že do toho dal všetko. '

    'Nebol to len náhodný verš Kendricka Lamara,' dodal. 'Bolo to niečo špeciálne, pretože, opäť, nerád to hovorím stále, ale chvíľu sa poznáme a je šialené, ako sme sa na tomto zázname začali spájať.'


  • Michiganský spevák a skladateľ Daniel Wilson je spoluautorom piesne a tiež zareaguje na post-hook. Predstavoval to jeho prvý kredit na albume významného nahrávajúceho umelca.


Zaujímavé Články